UAB "Modernsta" pasižymi gera kaina, patirtimi, kokybe, inovacija ir modernumu. Tik mes suteiksime Jums geriausias paslaugas statybų darbų srityje, remonte ar rekonstrukcijoje. Tik pas mus galėsite atrasti geriausias kainas mūrinių ar karkasinių namų statyboje, komunikacijų įvedime, gerbūvio darbuose. Kvalifikuoti įmonės meistrai darbus atlieka sklandžiai, kokybiškai ir patikimai. Savo atliktiems darbams suteikiame ilgametę garantiją. Jums niekuo nereikės rūpintis - viskuo pasirūpiname mes.

Įmonės veikla: statyba, renovacija, rekonstrukcija, remontas, nekilnojamojo turto pirkimas / pardavimas, sklypų pirkimas / pardavimas, gerbūvio darbai, trinkelių klojimas, teritorijos aptvėrimas.

Įmonė džiaugiasi šių metų rugsėjo mėnesį pelniusi sertifikatą „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018“.

Tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms bei jų vadovams, pagrindžiantis gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją. Duomenis apie įmones kredito biuras Creditinfo gauna iš valstybės registrų ir kitų rinkos dalyvių - komercinių bankų, kredito unijų, lizingo, vartojimo kreditų, telekomunikacijų bendrovių, kuro, energetikos, transporto ir kitų sektorių.

"Stipriausi Lietuvoje":

  • stiprina pasitikėjimą įmone,
  • išlaiko patikimo partnerio įvaizdį,
  • pabrėžia konkurencinį pranašumą,
  • sustiprina savo, kaip patikimo darbdavio, poziciją.

El versija fizinio sertifikato
STIPRIAUSI LIETUVOJE 2018